FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geyve'ye leylek ve kırlangıç akını
Geyve'ye leylek ve kırlangıç akınıSakarya'nın Geyve ilçesinde evlerin çatıları, elektrik direkleri ve camilere yuva yapan leylekler, ilçe halkının ilgisini çekiyor.

Göçmen kuşların göç yolu üzerinde bulunan Geyve, leylek ve kırlangıçların akınına uğradı. Apartman, elektrik direği, güneş enerjileri ve camii mihraplarına yuva yapan leylekler, ilçe halkının büyük ilgisini çekiyor. Göçmen kuşlarını hayatlarının bir parçası olarak gören Geyveliler, onları adeta bir misafir gibi ağırlıyor. Geyve Belediyesi göçmen kuşlar için yem bırakırken, itfaiye ekipleri de düşen küçük kuşları yuvalarına koyuyor. İlçenin güzelliklerini görmeye gelen vatandaşlar, leylekleri dakikalarca izleyip fotoğraf çekiyor. Geyveliler, Sakarya nehrinde balığın bol olmasından dolayı leyleklerin rahat avlandığını, bu nedenle ilçelerinde çok sayıda leylek bulunduğunu söyledi.


Geyve'ye leylek ve kırlangıç akınıGeyve'ye leylek ve kırlangıç akını

FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2008-07-24 19:20:27
heryerdenhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER