FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Prof.Dr.Halil Çiçek konferans verdi
Prof.Dr.Halil Çiçek konferans verdiMardin'in Nusaybin ilçesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğumu sebebiyle İlçe Müftülüğü tarafından 'Kutlu Doğum Gecesi' düzenlendi. Nusaybinlilerin büyük ilgi gösterdiği geceye Kiliseler ve Manastırlar Derneği de çelenk gönderdi.

Nusaybin Müftülüğü tarafından Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda organize edilen Kutlu Doğum gecesine Kaymakam Yücel Gemici, Van 100. Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Çiçek, Müftü Mehmet Tutum, Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Süleyman Gökdemir, kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri ile vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan gece, Veda Hutbesi'nin okunması ve 100. Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Çiçek'in 'Milli ve Manevi Değerlerimiz' konulu konferansıyla devam etti. Türkiye'nin teknoloji ve gelişim bakımından varlık ve bolluk içinde yaşadığını belirten Prof. Dr. Çiçek, manevi değerler bakımından ise büyük yokluk içerisine girildiğini söyledi. Konferanstan sonra şiirler ve ilahiler okundu. Program, okullarda Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yapılan çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler verilmesiyle sona erdi.

Prof.Dr.Halil Çiçek konferans verdi

FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2008-04-19 23:32:12
heryerdenhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER