FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Mustafa Dağ hayatını kaybetti
Mustafa Dağ hayatını kaybettiGiresun Belediyesi eski başkan yardımcılarından Mustafa Dağ, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bir süredir Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gören 57 yaşındaki Mustafa Dağ, dün hayatını kaybetti.

Dağ'ın cenazesi bu sabah Giresun'a getirildi. Mustafa Dağ için uzun yıllar görev yaptığı Giresun Belediyesi önünde bir tören düzenlendi. Törene AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Hurşit Yüksel, belediye personeli, Dağ'ın yakınları ve arkadaşları katıldı.

Mustafa Dağ hayatını kaybettiTörende konuşan Giresun Belediye Başkanı Hurşit Yüksel, Mustafa Dağ'ın, belediye başkan yardımcılığının yanı sıra bazı hizmet birimlerinde de müdürlük yaptığını ve Giresun'a önemli hizmetlerde bulunduğunu belirterek kendisini her zaman şükran ve saygı ile anacaklarını dile getirdi.

Yapılan duanın ardından Dağ'ın cenazesi toprağa verilmek üzere Dereli ilçesine gönderildi. Dağ, Dereli İlçesi'nin Kuşluhan mahallesinde ikindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazı sonrasında aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verilecek.

2000 yılında Giresun Belediyesi'nden emekliye ayrılan Dağ, evli ve iki çocuk babasıydı.


FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2007-10-14 23:22:11
heryerdenhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER