FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Cimitekke'de Şivillik şenlikleri

Cimitekke'de Şivillik şenlikleriTokat Reşadiye Cimitekke Belediyesi tarafından gelenekselleştirilen Şivillik şenlikleri kapsamında 28 çocuk sünnet ettirilirken gelen misafirler doyasıya eğlendi.

Reşadiye Kaymakamı Aytekin Yılmaz İlçe Jandarma ve Garnizon Komutanı Yüzbaşı Adnan Aybek,İl genel Meclis üyeleri, Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem, Reşadiye  Belde Belediye Başkanları, Aşkale Çimento Genel Müdürü Nihat Kılıç, Reşadiyeli olan Eski Özel Hareket Daire Başkanı İbrahim Şahin, Mhp İlçe Başkanı Cemil Görgeç, Saadet Partisi ilçe Başkanı Yusuf Avşar ve yoğun halk topluluğu katıldı.

Heryerdenhaber’in Tokat Temsilcçisi İsmail Avşar’a açıklamalarda bulunan İbrahim Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte olduğunu parti ile arasında herhangi bir küslüğün olmadığını siyasi çalışmalarını ve desteklerini Milliyetçi Harekette sürdürdüğünü ifade etti.

Cimitekke'de Şivillik şenlikleriHava muhalefeti nedeni ile zaman zaman sis ve yağmur olmasına rağmen Geleneksel Şivillik şenliklerinde sahne alan Cimitekke İstanbul Folklor ekibi, Tokatlı Filiz, Suat Polat ve Ahmet Şafak gelen misafirleri doyasıya eğlendirdiler. Sunuculuğunu Bedrettin Güreş’in yaptığı şenlikte Belediye Başkanı Cavit Gür gelen Misafirleri bizzat kendisi karşılayarak yakından ilgilendi.

Sünnet olan Çocukların aileleri Belediye Başkanı Cavit Güre şükranlarını ve teşekkürlerini ilettiler. Şivillik şenliklerinin Ağası Cimitekke Halaçlı Mahallesi Muhtarı Osman Aslan oldu. Aslan ve Başkan Gür Ağalık Koçu ile birlikte hatıra Fotoğrafı çekindiler. Başkan Gür, “Davetiye gönderdiğimiz insanların çoğu bu şenliğe katıldılar. katılamayan ve bize ulaşan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz bu şenlik inşallah her yıl yapılmaya devam edecektir, desteklerini bizlerden esirgemeyen ve bugün aramızda bulunamayan tüm dostlarımıza sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum” dedi.  
Cimitekke'de Şivillik şenlikleriCimitekke'de Şivillik şenlikleriFaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2007-07-17 21:27:54
İsmail Avşar - heryerdenhaber / Tokat - Reşadiye

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER