FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Düşük yaptığı bebeği yeşil alana atan kadın gözaltına alındı
Bursa’da, misafirliğe gittiği evde tuvalette düşük yaptığı bebeği sokak üzerindeki yeşil alana atan genç anne polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

7 aylık hamile olan Ebru B. (20), kayın biraderinin merkez Nilüfer ilçesi Fethiye Mahallesi Filibe Sokak’taki evine misafirliğe gitti. Bir süre sonra karnı ağrıyan 3 yaşında bir çocuk annesi Ebru B., tuvalete gitti. Düşük yapan genç kadın, panik içerisinde bebeğin cesedini sokak üzerindeki yeşil alana attı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yeşil alana atılan bebeğin cesediyle karşılaştı. Cumhuriyet Savcısı, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Polis, ifadesine başvurmak üzere genç anneyi gözaltına aldı. Genç kadının polise verdiği ilk ifadesinde, “Misafirliğe gitmiştik, karnım ağrıdığı için tuvalete gittiğimde çocuğumu ölü olarak dünyaya getirdim.” dediği öğrenildi.

CİHAN

FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2011-01-02 13:00:10
kentselhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER