FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Adana'da imam hatip liselerinin kuruluş yıldömü kutlandı
Adana'da Seyhan Tepebağ İmam Hatip Lisesi'nce imam hatip liselerinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir gece düzenlendi. Gecede kız öğreciler ney üfledi, tiyatro oyunu sahneledi.

Tepebağ İmam Hatip Lisesi Müdürü Necip Ercan, Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen program öncesi yaptığı açıklamada, 5 yıldan bu yana öğrencilerin motivasyonlarını artırmak, veli-öğrenci-öğretmen dayanışmasını sağlamak amacıyla program yaptıklarını söyledi. Gecenin Cumhuriyet'in kuruluşunun 86. yıldönümüne gelmesinin de kendilerini mutlu ettiğini anlatan Ercan, lisede 50'si yatılı 600 kız öğrencinin öğrenim gördüğünü bildirdi. Ercan, kendilerine destek olan velilerle gecenin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan programda Öğretmen Selim Kaya Kur'an-ı Kerim'den bir bölüm okudu. Kız öğrencilerin oluşturduğu "Ney Grubu" ise büyük ilgi gördü. Gecede şiirler okundu, kız öğrenciler tiyatro sahneledi. Programın sonunda katılanlara pilav ikram edildi.


FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2009-10-30 22:00:06
kentselhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER