FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kaymakam Bey ne yapmaya çalışıyor?

Kaymakam Bey ne yapmaya çalışıyor?Baykan Kaymakamı Zafer Coşkun’un göreve başlamasından bu güne kadar yaptığı yanlış uygulamalar ve çıkışlar nedeniyle gündemden düşmemektedir.

Denizli Milletvekili ve CHP Siirt İl Başkanı ile aralarında geçen tatsız diyalogun ardından Baro Başkanı Av. Ali Özel’le yaşanan tatsız olaylarda kendini gündemde tutan Baykan Kaymakamı Zafer Coşkun, Siirt'Te Son Söz Gazetesine de dil uzatarak “Son Söz Gazetesini Hükümet Konağına sokmayın” diye talimat vererek kendisinden başkasına potansiyel suçlu muamelesi yaptığının göstergesi olarak hakkında çıkan söylentileri doğrulamaktadır.

Son olarak ismini açıklamadan çekinen imzasız 3 vatandaş adına yazılan bir okuyucu mektubu elimize geçmiş bulunuyor. Cumhuriyet Başsavcılığına, CHP İl Başkanlığına, Siirt'te Son Söz Gazetesine, Mücadele Gazetesine ve Güney Gazetesine gündem mektupta Baykan Kaymakamı Zafer Coşkun’un insanını potansiyel suçlu olarak gördüğünü, bölge insanına yakışmayacak sözler sarf ederek aşağıladığını “Sosyal Yardımlaşma Vakfının paralarını kansızlara yedirmem diye kışkırtıcılık yaptığını Okullardaki öğretmenlere Türk müsün ? Kürt müsün ? diyerek toplumu kamplara böldüğü yolunda ciddi iddialar yer almakdatır.

Oldukça uzun olan mektubun son bölümünde şunlar bulunmaktadır.    

Kaymakam Cumhuriyet okulundaki açılışından sonra memleketinden gelen kardeşini hangi araçla uçaktan karşıladı ve Baykan’da kaldığı zaman içinde hangi araçla gezdirdi bu aracın yakıtını nerden karşıladı ?
Kaymakam devlete ait makam aracını kendi kullanabilir mi bu araçla eşiyle beraber pikniğe gidebilir mi yakıtını nerden temin etmiş ?

Bu Kaymakam geldiği günden beri hangi benzin istasyonlarından yakıt almış, hangi istasyona ne kadar ödeme yapmış kaç litre yakıt almış, bu yakıtlarla neredeki Akrabalarını ziyarete gitmiş ( Van’a kaç defa gitmiş. Maraş’a kaç defa gitmiş) Devletin özel Makam arabası ile kimse seyahat edebilir mi ?

Kaymakam her ay bir Müdüre yemek yaptırıp orman deposunda yemek ziyafeti veriyor, müdürler yemek paralarını kendileri veriyor. Kaymakam yemek parasını nereden ödedi acaba Özel idareden mi ödedi ?

Kaymakamlar evleri dolaşıp bazı ailelere yardım vermiş bu iş bittikten sonra birileri bir aile için demişleri filanca aile DTP lidir bunu üzerine kaymakam hemen gidip yiyecek malzemelerini geri aldırtmış evin kadını pirinci çocuklarına pişirmek üzereyken kaymakam elemanları malzemeleri gri almışlardır. Acaba Kaymakamın vicdanı o günden beri rahat mıdır ?FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2008-07-10 12:55:18
Emre Akkoyun - heryerdenhaber / Siirt

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER