FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Caferi Sadık Türbesi ağaçlandırılıyor
Caferi Sadık Türbesi ağaçlandırılıyor Şırnak'ın Cizre ilçesinde bulunan Caferi Sadık Türbesi'nin çevresi ağaçlandırılıyor.
Cizre Kaymakamlığı, Caferi Sadık Türbesi'nin bulunduğu tepeyi yeşillendirmek için kolları sıvadı. Vatandaşların özellikle perşembe günü ziyaret ettiği türbeye ulaşımı rahatlatmak için öncelikle yeni bir yol açıldı. Kaymakamlık daha sonra yeşillendirme çalışmalarına başlayarak, türbenin çevresine ilk etapta 500 adet fidan dikti.
Kaymakam Gökhan Azcan, Özel İdare Müdürü Faruk Özervarlı, Yazı İşleri Müdürü Mahsum Erol ve vatandaşlarla birlikte Caferi Sadık Tepesi'nde yapılan çalışmaları ve dikilen fidanları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Türbe ziyaretine gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Azcan, burada yaptığı konuşmada, "Caferi Sadık Türbesi'nin bulunduğu tepede ve türbe etrafında, vatandaşların ziyaretlerini daha rahat yapmalarını sağlamak için yeni düzenlemeler yaptık. Fidanlarımız büyüyünce, vatandaşlarımız türbe ziyaretlerinin sonunda dinlenecekleri yeşil, huzurlu ve temiz bir alana kavuşacak" dedi.
Türbeye fidan dikiminin devam edeceği belirtildi.

2007-03-26 20:21:20
heryerdenhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Cihan Haber Ajansı Anadolu Ajansı Copyright © 2012 kentselhaber.com
TÜRKİYE MEDYAPORT