FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Özel Mutlu Koleji'nin birinci sınıf öğrencileri ilk defterim sergisi düzenledi
Mersin'in Mut ilçesinde bu sene eğitim ve öğretime başlayan Özel Mutlu Koleji'nin birinci sınıf öğrencileri ilk defterim sergisi düzenledi.

Bu yıl eğitim ve öğretime başlayan minik öğrenciler, sene başından bu zamana kadar Türkçe dersinde yaptıkları güzel yazı çalışması ile ilk defterlerinin tamamını bitirerek sergilediler.

Sergiyi gezen veliler, çocuklarının yaptıkları çalışmaların sergilenmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, serginin düzenlenmesinde emeği geçen sınıf öğretmenleri ve okul idaresine teşekkürlerini bildirdiler. Bazı veliler ise çocuklarının tamamladıkları bu defterleri hatıra olarak saklayacaklarını ifade ettiler.

Açılışını Belediye Başkanı Murat Orhan'ın yaptığı sergide anne-babaları bekleyen sürpriz herkesi şaşırttı. Öğrencilerin her birisinin de defterlerinin kurdeleyle bağlı olduğunu gören veliler defterlerin sayfalarına bakabilmek için kendi öğrencilere bahşiş ödemek zorunda kaldılar.

Sergi açılışına Belediye Başkanı Murat Orhan, Sağlık Grup Başkanı Halil İbrahim Çekmece, Özel Mutlu Koleji Müdürü Hüseyin Palalıoğlu, veliler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2009-12-16 16:30:07
kentselhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER